Namioty halowe, magazynowe namioty

>> Oferta

Oferowane przez naszą firmę hale namiotowe są to budowle wielosezonowe, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane także w zimie. Namiotowe hale znakomicie nadają się jako budynki na różnego rodzaju imprezy plenerowe, festyny, targi. Namioty halowe mogą być też wykorzystanie jako hale magazynowe, hale przemysłowe lub hale sportowe.

Hala namiotowa może mieć szerokość 4, 5, 6, 8 metrów (rozstawienie przęseł co 3 metry), 10, 12, 12.5, 15, 17.5 20 lub 25 metrów (rozstawienie przęseł co 5 metrów). Dzięki modułowej budowie hale namiotowe można wydłużać w nieskonczoność. Wielogabarytowe hale namiotowe są niezastąpione wszędzie tam, gdzie w krótkim czasie i możliwie najniższym kosztem konieczne jest zadaszenie dużych powierzchni.

Konstrukcja hali namiotowej wykonana jest z wysokoudarowego aluminium. Profile hali połączone są ze sobą za pomocą galwanicznie ocynkowanych stalowych łączników.

Materiał poszycia hal namiotowych to dostępna w wielu kolorach folia PVC. Materiał ten jest odporny na ogień zgodnie z normami M2 oraz DIN4102 B1.

Hale namiotowe są pokryte specjalną warstwą akrylową, co zapobiega osiadaniu kurzu, umożliwiając tym samym czyszczenie i konserwacje.

Grafika wykonana specjalnymi farbami z użyciem form do PVC jest estetyczna i trwała. Może być umieszczona na dachu lub ścianach hali namiotowej. Tym samym hale namiotowe stają się doskonałym nośnikiem reklamowym.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o halach namiotowych napisz e-maila: polplan@pol-plan.com.pl.